Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 26 lutego 2024
Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
pochmurno
8°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Bal Karnawałowy z Leśną za nami

Ocena 0/5

Długo wyczekiwany Bal Karnawałowy z Leśną za nami! Było SUPER! A to wszystko dzięki Wam, 
Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele.

Dzięki obecności i współpracy wielu osób, nasza impreza udała się znakomicie. Wszystkim bez wyjątku, serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i dołożenie „cegiełek” do tego, aby nasza młodzież mogła realizować swoje pasje i pomysły, a szkoła mogła ją w tym wspierać.

Podziękowania kierujemy przede wszystkim do Rady Rodziców, Uczniów wszystkich klas liceum i technikum oraz pozostałych sponsorów:

 • Bank Pekao S.A.
 • Pomet Wronki
 • PK Wronki
 • Davidoff Dawid Siwek
 • Rafex Rafał Kwaśny
 • Studio Urody "AGA" Agnieszka Lerczak-Paradiuk
 • AMD Trans Agnieszka i Mirosław Bartkowiak
 • Tomasz Frąk
 • Agnieszka i Maciej Pawłowscy
 • Barbara i Piotr Idczak
 • Anna i Maciej Kęsy
 • Justyna i Andrzej Nowak
 • Żaneta i Marcin Słodzinka
 • Beata i Bogusław Judek
 • Sylwia i Radosław Judkowiak

Szczególne podziękowanie dla Przewodniczącej Rady Rodziców Anny Krzyżaniak wraz z mężem Zbigniewem, nie tylko za bycie sponsorem, ale również za czuwanie nad organizacją i przebiegiem całej imprezy.
Kolejne podziękowania kierujemy do Pana Michała Klekoty Sound & Light  za wspaniałą oprawę muzyczną oraz do Pyrkowa za wyśmienity catering.

Wszystkim z całego serca jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy za rok!

Galeria zdjęć

2024-02-03 Bal karnawałowy 9 2024-02-03 Bal karnawałowy 8 2024-02-03 Bal karnawałowy 7 2024-02-03 Bal karnawałowy 6 2024-02-03 Bal karnawałowy 5 2024-02-03 Bal karnawałowy 4 2024-02-03 Bal karnawałowy 3 2024-02-03 Bal karnawałowy 2 2024-02-03 Bal karnawałowy 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.