Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Bal Karnawałowy z Leśną za nami

Ocena 0/5

Długo wyczekiwany Bal Karnawałowy z Leśną za nami! Było SUPER! A to wszystko dzięki Wam, 
Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele.

Dzięki obecności i współpracy wielu osób, nasza impreza udała się znakomicie. Wszystkim bez wyjątku, serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i dołożenie „cegiełek” do tego, aby nasza młodzież mogła realizować swoje pasje i pomysły, a szkoła mogła ją w tym wspierać.

Podziękowania kierujemy przede wszystkim do Rady Rodziców, Uczniów wszystkich klas liceum i technikum oraz pozostałych sponsorów:

  • Bank Pekao S.A.
  • Pomet Wronki
  • PK Wronki
  • Davidoff Dawid Siwek
  • Rafex Rafał Kwaśny
  • Studio Urody "AGA" Agnieszka Lerczak-Paradiuk
  • AMD Trans Agnieszka i Mirosław Bartkowiak
  • Tomasz Frąk
  • Agnieszka i Maciej Pawłowscy
  • Barbara i Piotr Idczak
  • Anna i Maciej Kęsy
  • Justyna i Andrzej Nowak
  • Żaneta i Marcin Słodzinka
  • Beata i Bogusław Judek
  • Sylwia i Radosław Judkowiak

Szczególne podziękowanie dla Przewodniczącej Rady Rodziców Anny Krzyżaniak wraz z mężem Zbigniewem, nie tylko za bycie sponsorem, ale również za czuwanie nad organizacją i przebiegiem całej imprezy.
Kolejne podziękowania kierujemy do Pana Michała Klekoty Sound & Light  za wspaniałą oprawę muzyczną oraz do Pyrkowa za wyśmienity catering.

Wszystkim z całego serca jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy za rok!

Galeria zdjęć

2024-02-03 Bal karnawałowy 9 2024-02-03 Bal karnawałowy 8 2024-02-03 Bal karnawałowy 7 2024-02-03 Bal karnawałowy 6 2024-02-03 Bal karnawałowy 5 2024-02-03 Bal karnawałowy 4 2024-02-03 Bal karnawałowy 3 2024-02-03 Bal karnawałowy 2 2024-02-03 Bal karnawałowy 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności