Trening pod okiem sekcji interwencyjnej z Zakładu Karnego we Wronkach
Na dzisiejszych zajęciach wojskowych nasi kadeci z klas OPW mieli okazję uczyć się pod okiem sekcji interwencyjnej z Zakładu Karnego we Wronkach .
Mundurowi zostali przeszkoleni z: technik interwencyjnych , transportowych , kajdankowania
Wszyscy świetnie sobie poradzili z zagadnieniem! Brawo!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!