REKRUTACJA TRWA!

Przypominamy, że wnioski wypełniamy elektronicznie w systemie NABÓR:
- LICEUM: https://nabor.pcss.pl/szamotuly/szkolaponadpodstawowa/Info/64266
- TECHNIKUM: https://nabor.pcss.pl/szamotuly/szkolaponadpodstawowa/Info/101285
Następnie, albo podpisujemy go podpisem elektronicznym i składamy wniosek przez system, albo drukujemy wniosek i podpisany tradycyjnie przynosimy do szkoły pierwszego wyboru.
Termin składania wniosków mija 29 maja 2026 r.
Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!