Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 21 kwietnia 2024
Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
pochmurno
-4°C

Rozstrzygnięcie konkursu Powstanie Wielkopolskie jakiego nie znacie – zapomniane fakty, cisi bohaterowie

Ocena 0/5

15 marca zakończyliśmy czwartą edycję naszego konkursu o Powstaniu Wielkopolskim, dziś przyszedł czas na podsumowanie. Konkurs „Powstanie Wielkopolskie jakiego nie znacie – zapomniane fakty, cisi bohaterowie” odbył się pod honorowym patronatem Wojewody Wielkopolskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Szamotulskiego Pani Beaty Hanyżak. 

 Konkurs adresowany był do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy tej edycji konkursu zmierzyli się z pracą literacką. 

W kategorii szkoły podstawowej zadanie polegało na napisaniu rozprawki na temat „Patriotyzm, odwaga, a może…”, natomiast szkoły ponadpodstawowe miały do napisania opowiadanie inspirowane losami powstańców - „Powstanie Wielkopolskie jakiego nie znacie – zapomniane fakty, cisi bohaterowie”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i z satysfakcją możemy stwierdzić, że ilość prac, które napłynęły, bardzo nas uradowała. W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i włożony wysiłek.  Komisja konkursowa, powołana przez Dyrektora szkoły Panią Monikę Kozber, miała nie lada zadanie. 

 

 Nagrodzeni :

W kategorii szkoła podstawowa:

  • I Krzysztof Zieliński Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Korczaka we Wronkach
  • II Violetta Mishyna Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Korczaka we Wronkach
  • III Wojciech Mantaj Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppłk Z. Orłowskiego w Lubaszu

 

W kategorii szkoła ponadpodstawowa:

  • I Zuzanna Mataj Zespół Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach
  • II Dawid Grupa Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wlkp. we Wronkach
  • III Jakub Baran Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wlkp. we Wronkach

 

Nagrodzonym GRATULUJEMY   

I jeszcze raz DZIĘKUJEMY wszystkim za udział w konkursie 

 

Wręczenie nagród nastąpi 5 kwietnia 2024 r. o godzinie 10:00 podczas uroczystego apelu z okazji Święta Szkoły w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.