Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 21 kwietnia 2024
Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
pochmurno
-4°C

πękna liczba Ludolfina

Ocena 0/5

21 marca 2024 r. w naszej szkole 86 uczniów uczestniczyło w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Na wyniki konkursu przyjdzie nam trochę poczekać, ale już dzisiaj trzymamy kciuki za wszystkich uczestników. Na tym nie zakończyły się matematyczne zmagania. Święto Matematyki  obchodzone jest wprawdzie 12 marca, ale na Leśnej obchodziliśmy je w pierwszym dniu wiosny . W tym dniu rozstrzygnięto konkurs "πękna liczba Ludolfina". Pierwsze miejsce zajęła klasa 1im, drugie miejsce klasa 2im i trzecie klasa 3fk. Ponadto w tym dniu dwoje przedstawicieli z poszczególnych klas wzięło udział w quizie wiedzy o słynnych polskich matematykach. I tak pierwsze miejsce zajęła klasa 2eu, drugie klasa 4i i trzecie miejsce klasa 1f.   Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych klasowych zmaganiach.

Galeria zdjęć

2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 11 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 10 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 9 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 8 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 7 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 6 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 5 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 4 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 3 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 2 2024-03-21 πękna liczba Ludolfina 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.