Piątek, 08 grudnia 2023
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
pochmurno
-0°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Wręczenie nagród w konkursie Dobre nawyki oszczędzania ENEA

Ocena 0/5

W środę 15 listopada uczniowie naszej szkoły: Olga Spychała z klasy 3i i Maciej Pryszczewski z klasy 4um uczestniczyli w gali finałowej konkursu „Dobre nawyki oszczędzania” zorganizowanego przez Grupę Enea. Konkurs grantowy dla szkół był częścią kampanii edukacyjnej Enei „Niech #DobreNawykiEnei staną się zwyczajem” kierowanej do odbiorców w każdym wieku.

Laureatami konkursu zostali pomysłodawcy nagrań wideo z najciekawszymi sposobami na rozsądne gospodarowanie energią.

Nasi uczniowie odebrali wywalczony dla szkoły grant - symboliczny czek na dwa tysiące złotych – czyli nagrodę za zajęcie piątego miejsca w konkursie Enei.

Młodzi ludzie są zgodni co do tego, że oszczędzanie energii nie wymaga dużego wysiłku, a zapewnia oszczędności na rachunku za energię i jest wyrazem troski o przyszłość naszej planety.
Serdecznie gratulujemy Oldze i Maciejowi oraz dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły na Leśnej.

Galeria zdjęć

2023-11-15 Dobre nawyki oszczędzania ENEA 4 2023-11-15 Dobre nawyki oszczędzania ENEA 3 2023-11-15 Dobre nawyki oszczędzania ENEA 2 2023-11-15 Dobre nawyki oszczędzania ENEA 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Zamknij popupAlert