Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 13 lipca 2024
Imieniny: Małgorzata, Ernest, Henryk
słonecznie
25°C

Veni, Vidi, Vici

Ocena 0/5

Przybyłem, zobaczyłem, wygrałem! Tak możemy z radością powiedzieć o Filipie Białyńskim z klasy 1eu. O uczniu, który podjął wyzwanie - wysłuchał, zaplanował, zbudował, pokazał i ...
 24 kwietnia 2023 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie wziął udział w Finale PGE Turniej Maszyn Wodnych i Wiatrowych. W tym roku w konkursie zaprezentowało się  1500 osób z całej Polski, zbudowali oni 507  turbin wiatrowych. W tegorocznym Finale PGE Turnieju Maszyn Wiatrowych wzięło udział 50 drużyn, a nasz Filip zajął 5. miejsce w Polsce.
Jesteśmy z niego bardzo dumni, dziękujemy z całego serca i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu, budowaniu i realizowaniu swoich dalszych planów związanych z wytwarzaniem zielonej energii.

Galeria zdjęć

2023-04-24 Finał PGE Turniej Maszyn Wiatrowych 3 2023-04-24 Finał PGE Turniej Maszyn Wiatrowych 6 2023-04-24 Finał PGE Turniej Maszyn Wiatrowych 5 2023-04-24 Finał PGE Turniej Maszyn Wiatrowych 1 2023-04-24 Finał PGE Turniej Maszyn Wiatrowych 4 2023-04-24 Finał PGE Turniej Maszyn Wiatrowych 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.