Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 26 czerwca 2024
Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
słonecznie
14°C

I miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Filatelistycznej

Ocena 0/5

7 czerwca 2024r  w Sali Herbowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników I Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Filatelistycznej, którego tematyka była związana ze 105 rocznicą Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

Organizatorem konkursu było Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 a współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 75 im. Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu. Konkurs był objęty patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Poczty Polskiej S.A.

Na konkurs zgłaszano prace plastyczne w trzech kategoriach:

·         znaczek pocztowy,

·         kartka pocztowa,

·         datownik pocztowy.

Na konkurs nadesłano ponad 150 prac ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział prace trójki uczniów:

·         Weroniki Idaszek (2p),

·         Sebastiana Karpińskiego (1im),

·         Dominika Olczyka (1im).

Praca Weroniki Idaszek (znaczek pocztowy) zajęła pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Gratulujemy sukcesu i życzymy następnych!

Galeria zdjęć

Konkurs 1 Konkurs 2 Konkurs 3 Konkurs 4 Konkurs 5 Konkurs 6 Konkurs 7 Konkurs 8 Znaczek
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.