Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Czwartek, 23 maja 2024
Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
pochmurno
18°C

Pożegnanie Maturzystów

Ocena 0/5

Niejednemu absolwentowi zakręciła się łza w oku, gdy 26 kwietnia po raz ostatni zasiadł w szkolnych murach jeszcze jako uczeń. Tego dnia, w obecności całej społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości, świętowaliśmy uroczyste zakończenie nauki w szkole średniej.

Pani Dyrektor Monika Kozber powitała serdecznie przybyłych gości a następnie pan Wicestarosta Rafał Zimny wręczył Nagrody Starosty Szamotulskiego za najwyższe wyniki w nauce. Otrzymali je: Stanisław Hibner z liceum ogólnokształcącego (średnia ocen 4,71) oraz Jakub Gzylkowiak z technikum (średnia ocen 5,40).

Zgodnie z tradycją, wyróżnieni Absolwenci składają podpisy w Złotej Księdze Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich. W tym roku, świadectwo z wyróżnieniem za wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz średnią ocen wyższą niż 4,75 odebrali Jakub Gzylkowiak, Jakub Geremek, Jan Michalak, Mateusz Solarski, Jakub Majchrzak, Mikołaj Majchrzak i Hubert Sówka.

Średnia ocen z przedmiotów zawodowych decydowała o przyznaniu nagród najlepszym technikom. Najlepszym technikiem informatykiem okazał się Jakub Gzylkowiak (5,21). Tytuł najlepszego technika automatyka otrzymał Mikołaj Majchrzak (5,50). Z kolei Mateusz Góral otrzymał nagrodę jako najlepszy technik mechatronik (5,08).

Uhonorowaliśmy także w szczególny sposób uczniów, którzy pełnili służbę w Poczcie Sztandarowym oraz Samorządzie Uczniowskim. Następnie pani Dyrektor wręczyła świadectwa ukończenia szkoły średniej wszystkim Absolwentom.

Podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły odebrali także rodzice maturzystów: pani Anna Paroń, pani Ewa Ratajczak, pani Agnieszka Pawłowska oraz pani Magdalena Gzylkowiak.

Uroczystego charakteru zakończeniu nauki dodało także ślubowanie Absolwentów przy sztandarze, które odebrała pani Wicedyrektor Aneta Rzepa. Dalej, w imieniu Absolwentów głos zabrali Martyna Woźniak i Maciej Pawłowski, dziękując za szereg wspomnień, który pozostanie w ich pamięci po czterech latach nauki w szkole.

Mamy ogromną nadzieję, że wszystkie wyróżnienia, podobnie jak szkolne wspomnienia na długo pozostaną w pamięci – już – Absolwentów szkoły.

Pełna fotorelacja na naszym profilu Facebookowym:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Zamknij popupAlert