Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich
Powróć do: Szkoła

Kadra

 

  DYREKTOR: MONIKA KOZBER  
 
DYREKTOR: MONIKA KOZBER
 
WICEDYREKTOR: Aneta Rzepa WICEDYREKTOR ORAZ KIEROWNIK DS. INTERNATU: Magdalena Walczak KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO : Marcin Idaszek
WICEDYREKTOR: Aneta Rzepa
WICEDYREKTOR ORAZ KIEROWNIK DS. INTERNATU: Magdalena Walczak
KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO : Marcin Idaszek

 

Nauczyciele szkoły

Tomasz Bednarek 2014 przedmioty zawodowe – technik elektronik i mechatronik
Kinga Brzeska 2014 wychowawca w internacie, wychowanie do życia w rodzinie
Robert Ciesielski 2019 przedmioty zawodowe – technik informatyk
Szymon Frąckowiak 2023 przedmioty zawodowe – technik informatyk
Tomasz Frąk 2023 wychowanie fizyczne, trener piłki nożnej
Dorota Gasperowicz 2015 przedmioty zawodowe – technik informatyk
Krzysztof Gorący 2019 technik mechatronik, technik automatyk
Agnieszka Grabowska-Górzna 2019 wychowawca w internacie
Izabela Hellak 2021 geografia
Julia Hurnowicz 2016 chemia
Marcin Idaszek 2003 przedmioty zawodowe – technik elektronik i mechatronik
Katarzyna Kaczorowska 2019 język angielski
Krzysztof Karwatka 2023 religia
Anna Kęsy 2023 przedmioty zawodowe – technik automatyk
Kamil Kiereta 2019 język angielski
Elżbieta Kocoń 2015 wychowawca w internacie
Anna Kosberg 2019 wychowawca w internacie
Monika Kozber 2010 od 2013 dyrektor, wychowanie do życia w rodzinie
Jarosław Kudliński 2022 przygotowanie wojskowe
Marlena Kwiatecka 2022 fizyka
Błażej Lewandowski 2020 matematyka
Łukasz Majchrzak 2020 język polski
Marcin Majewski 2021 wychowanie fizyczne
Mikołaj Malicki 2022 przedmioty zawodowe
Marcin Markowiak 2019 przedmioty zawodowe – technik informatyk
Norbert Mocek 2018 geografia
Beata Mroczka 2004 wychowawca w internacie
Teresa Nożewska 1991 matematyka
Marta Nykaza 2022 bhp
Dawid Ordon 2020 przedmioty zawodowe – technik informatyk
Angelika Paech-Dura 2022 psycholog
Marek Piłat 2022 przedmioty zawodowe - technik energetyk
Ewa Podgórska 1995 język polski
Witold Pospieszny 2022 przedmioty zawodowe
Marta Przewoźna 2014 matematyka
Mateusz Ratuszyn 2015 przedmioty zawodowe – technik elektronik, mechatronik
Justyna Rissmann-Jenek 1999 język niemiecki
Justyna Roszak 2003 bibliotekarz
Monika Roszak 2003 historia, historia i społeczeństwo, podstawy przedsiębiorczości
Anna Ruta 2022 język polski
Aneta Rzepa 2000 od 2013 wicedyrektor, matematyka
Daria Sawczuk 2000 język angielski
Sebastian Sikora 2019 przedmioty zawodowe – technik informatyk
Alina Słomińska 1995 historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
Agnieszka Smolarek 2022 wychowanie fizyczne, OPW
Justyna Starzonek 2006 wychowanie fizyczne
Joanna Stróżyńska 2023 język angielski
Karolina Szklarz 2023 chemia, wychowawca w internacie
Robert Szulc 2023 przedmioty zawodowe – technik mechatronik, technik energetyk
Lucyna Szymankiewicz 2009 pedagog, plastyka
Marian Śliwa 1995 historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
Joanna Tomalka 2023 wychowawca w internacie
Maciej Trojanek 1998 wychowanie fizyczne, informatyka
Jagoda Wachowiak 2014 biologia, chemia
Monika Wachowiak 2004 język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa, bibliotekarz
Magdalena Walczak 2013 od 2013 wicedyrektor, matematyka, ekonomia, dział. gosp.
Iwona Wieczorek 2023 matematyka
Karol Wierciński 2019 język polski
Rafał Włodarczak 2022 przedmioty zawodowe
Agnieszka Wydarta 2020 biologia, biochemia, fizyka