Drodzy Wychowankowie Informujemy, że internat w dniu zakończenia roku szkolnego jest czynny do godziny 15:00. Życzymy Wam słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu ;-) WYCHOWAWCY
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!