Wolontariusze z Leśnej kolejny raz wykazali się chęcią pomocy przy biegu noworocznym organizowanym w naszej gminie. Młodzież naszej szkoły spisała się kolejny raz na medal i okazała wielkie serce.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!