Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Wigilia internacka

Ocena 0/5

Święta to czas spędzony wspólnie z bliskimi i rodziną, dlatego 14 grudnia razem z cała internacką społecznością zasiedliśmy wspólnie przy wigilijnym stole. Wychowanków odwiedził  również tez Gwiazdor z upominkami. 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wspaniałych, rodzinnych świąt , chwil przepełnionych miłością. Abyście mogli cieszyć się czasem spędzonym w gronie bliskich . Niech ten świateczny czas będzie dla Was wyjątkowo radosny.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności