Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Wielkopolskie Forum Młodzieży z udziałem uczniów z Leśnej

Ocena 0/5

W Dzień Dziecka, na zaproszenie Wojewody Wielkopolskiego, klasa 1i technikum informatycznego uczestniczyła w Wielkopolskim Forum Młodzieży. Jego tematem było cyberbezpieczeństwo.
O bezpieczeństwie młodzieży w sieci mówił nadkom. Szymon Witczak, a porad prawnych, zwłaszcza na temat wieku i odpowiedzialności młodych ludzi udzielił mecenas Przemysław Plewiński.
Była to doskonała lekcja tego co wolno a czego nie wolno w internecie!

Galeria zdjęć

2022-06-01 Wielkopolskie Forum Młodzieży 6 2022-06-01 Wielkopolskie Forum Młodzieży 5 2022-06-01 Wielkopolskie Forum Młodzieży 4 2022-06-01 Wielkopolskie Forum Młodzieży 3 2022-06-01 Wielkopolskie Forum Młodzieży 2 2022-06-01 Wielkopolskie Forum Młodzieży 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności