Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

VIII Bieganie z Leśną za nami!

Ocena 0/5
W VIII Bieganiu z Leśną we wszystkich kategoriach biegowych wzięło łącznie udział ok 100 uczestników. W turnieju piłki siatkowej wzięło udział 6 drużyn. Ponadto na terenie przyszkolnym odbywały się konkurencje sprawnościowe takie jak: wyścig w taczce, tor przeszkód i kręcenie kołem hula-hop. Odbył się także I Turniej Piłki Siatkowej i pokazy wojskowe uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Pile. Na najmłodszych czekała strefa malucha z balonami i innymi atrakcjami. Pod koniec imprezy nastąpiło uroczyste dekorowanie wygranych. Dekoracji dokonała Pani Dyrektor Monika Kozber w asyście Wicestarosty Szamotulskiego Pana Rafała Zimny.
Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj zechcieli spędzić ten słoneczny dzień razem z nami.
Kolejne podziękowania kierujemy do WOLONTARIUSZY - uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi - za pomoc w zabezpieczeniu tras biegowych i obsługę stoiska z grillem oraz Szpitalowi Powiatowemu w Szamotułach za obstawę medyczną.
Impreza ta nie odbyła by się gdyby nie nasi SPONSORZY. Podziękowania należą się:
  • Staroście szamotulskiemu za objęcie naszej imprezy patronatem honorowym i wsparcie finansowe przy zakupie nagród
  • Nadleśnictwo Wronki, Lasy Państwowe za pomoc w organizacji
  • BAZAR Agencja Reklamowa za objęcie imprezy patronatem medialnym
  • Radzie Rodziców za pomoc przy organizacji i wsparcie finansowe
  • Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. we Wronkach za przekazaną wodę.
Oraz następującym osobom i firmom za wsparcie finansowe:
  • Państwu Annie i Zbigniewowi Krzyżaniak - Firma Tekopak
  • Firmie Spomasz Wronki Grupa Ferrum
  • Firmie Grassland Farms z Kiączyna
  • Firmie Rais-Tools z Buszewa
  • Pani Małgorzacie Brzósce - Restauracja pod Aniołami
  • Hotel Olympic
  • Panu Gerardowi Koputowi - Kupiec Wroniecki
  • Pani Beacie Lisowskiej - Sklep Lewiatan
  • Panom Mariuszowi i Rafałowi Jeziornym - Firma Plantex
  • Panu Dawidowi Ordonowi - Gofromania
  • Pani Annie Paroń - mobilny fryzjer New Look
Widzimy się za rok na IX Bieganiu z Leśną!
Fotorelacja dostępna na Facebooku.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności