Tradycyjnie jak co roku w internacie obchodzimy urodziny wychowanków. We wrześniu najserdeczniejsze zyczenia składamy wychowankom, którzy urodzili sie we wrzesniu i sierpniu. Wszystkiego najlepszego ;-)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!