Dziś w Powiat Szamotulski podpisana została umowa partnerska o utworzeniu w naszej szkole klasy sportowej pod patronatem MKS Błękitni Wronki.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!