Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Szkoła z Leśnej na konferencji szkół patronackich Grupy Enea

Ocena 0/5

Zespół Szkół nr 1, jako jedna z 16 szkół patronackich Grupy Enea uczestniczyła w konferencji pt: "Współpraca – Energia – Przyszłość". Przedstawicielami naszej szkoły podczas tego wydarzenia byli: Monika Kozber dyrektor szkoły, Marcin Idaszek kierownik szkolenia praktycznego oraz uczniowie z klasy patronackiej.

Spotkanie odbyło się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu. Podczas konferencji podsumowano działalność na rzecz wspierania szkół branżowych i technicznych przez Grupę Enea, przedstawiono możliwości rozwoju szkół branży energetycznej i możliwości dopasowania obecnego programu nauczania do potrzeb pracodawcy. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia pokazów nowych technologii oraz brali udział w wykładach na temat nowoczesnych technologii w branży elektroenergetycznej.

Galeria zdjęć

2022-09-27 Konferencja szkół patronackich Grupy Enea 5 2022-09-27 Konferencja szkół patronackich Grupy Enea 6 2022-09-27 Konferencja szkół patronackich Grupy Enea 4 2022-09-27 Konferencja szkół patronackich Grupy Enea 3 2022-09-27 Konferencja szkół patronackich Grupy Enea 2 2022-09-27 Konferencja szkół patronackich Grupy Enea 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności