Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Samorząd internacki

Ocena 0/5

W zeszłym tygodniu w internacie odbyły sie wybory do samorządu internackiego. Spośród kandydatów z każdej grupy wychowawczej mieszkańcy wybrali po jednym przedstawicielu, a wśród wychowawców wybrali opiekunów samorządu internackiego - 2 osoby.

Przedstawiamy samorząd internacki  w roku szkolnym 2022/2023r.

1. Chalasz Franciszek - kl 1im

2. Zastróżny Eryk - kl 4um

3. Potocki Piotr - kl 2s

4. Bąbelek Kacper - kl 2m

OPIEKUNOWIE:

p.Kinga Brzeska

p.Anna Kosberg

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności