Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Przyjęcie nowych mieszkańców do społeczności internackiej.

Ocena 0/5

Tradycyjnie jak co roku, powitaliśmy dziś nowych mieszkańców w społeczności internackiej. Przyjęliśmy ich z otwartymi rękoma i uśmiechem na twarzy. Wraz z samorządem internackim zorganizowaliśmy impreze z wielka pompą.  Były różne konkursy, gry, zabawy. Na wszystkich twarzach gościł uśmiech, wszyscy super się bawili. Witamy nowych mieszkańców ! ;-)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności