Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Finał Rummikub

Ocena 0/5

W piątek odbył się finał powiatowego konkursu Rummikub. Naszą Szkołę reprezentowali Stefan Indyk z klasy 4i oraz Olga Spychała z klasy 3i. Dla Stefana był to trzeci rok z rzędu, gdzie reprezentował naszą szkołę w tych zawodach. Po zaciętych eliminacjach do ścisłego finału awansowali i Stefan I Olga, która ostatecznie została mistrzynią powiatu zajmując I miejsce. Gratulujemy i już nie możemy się doczekać kolejnej IV edycji oraz wyjazdu na Mistrzostwa Polski w Rummikub.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności