Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej

Ocena 0/5

17 stycznia reprezentacja Naszej Szkoły wzięła udział w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej. 

Naszym reprezentantom nie zabrakło ducha do walki i dzielnie stawiali opór silnej konkurencji.

Ostateczne wyniki:

I miejsce - I LO Szamotuły

II miejsce - ZS nr 2 Szamotuły

III miejsce - ZS nr 3 Szamotuły

IV miejsce - ZS nr 1 Wronki

V miejsce - ZS Pniewy

VI miejsce - ZS nr 2 Wronki

Gratulujemy

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności