Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Podpisane umowy na termomodernizację budynku szkoły

Ocena 0/5

W Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach ruszyła kolejna inwestycja. Wczoraj w naszej szkole zostały podpisane umowy na Termomodernizację budynku szkoły oraz nadzór inwestorski nad realizacją tego zadania z firmami: M&M Construction Building Mikołaj Błajet oraz PAXBUD INVEST sp. z o.o. na łączną kwotę 3 350 481,54 zł.

Inwestycja ta jest dofinansowana w 80% ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład, Programu Inwestycji Strategicznych.

Galeria zdjęć

2023-01-11 Podpisanie umowy na termomodernizację 2 2023-01-11 Podpisanie umowy na termomodernizację 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności