Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

"Żołnierska Pamięć"

Ocena 0/5

Pamiętamy   
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, kadeci z 3 klasy technikum OPW wraz z kapralem Sławomirem Sobańskim z WCR w Nowym Tomyślu odwiedzili dzisiaj groby żołnierskie, uporządkowali ich bezpośrednie otoczenie oraz zapalili znicze. Wszystko to działo się w ramach akcji „Żołnierska Pamięć” mającej na celu upamiętnienie polskich żołnierzy poległych w walkach za Ojczyznę oraz tych którzy zginęli podczas wykonywania zadań służbowych w kraju lub polegli uczestnicząc w misjach poza jego granicami.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności