Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Olimpiada Zdrowia PCK - Gratulacje dla Mai Koput

Ocena 0/5

We wtorek 23 stycznia w Szamotułach odbyły się eliminacje rejonowe do XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady o Zdrowym Żywieniu PCK. Zakres materiału bardzo szeroki związany z normami żywieniowymi oraz higieną układu pokarmowego człowieka. Naszą Szkołę reprezentowała Maja Koput uczennica klasy 2 af, która zajęła 2 miejsce w kategorii szkół średnich.

Serdeczne gratulacje

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności