Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

O nietypowej stronie pracy w policji - spotkanie z młodszym inspektorem Panem Pawłem Kubisiem

Ocena 0/5

W środę 13 grudnia uczniowie klas Oddziałów Przygotowania Wojskowego uczestniczyli w spotkaniu z Panem Pawłem Kubisiem młodszym inspektorem policji, Zastępcą Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Poznaniu. Nasz gość opowiedział  młodzieży o nietypowej stronie pracy w policji , a mianowicie o udziale i doświadczeniach zebranych podczas misji pokojowych, w których brał udział w Kosowie, Gruzji i Liberii. Opowieść o warunkach panujących w tych miejscach, zadaniach do wykonania, tęsknocie za krajem i rodziną okraszona zdjęciami i wspomnieniami o poznanych ludziach oraz trwających do dziś przyjaźniach  była bardzo zajmująca, a sam Pan Paweł to ciekawy człowiek, który z determinacją realizuje swoje pasje i zachęca do tego również swoich słuchaczy.

Jeszcze raz dziękujemy za to spotkanie. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności