Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Mistrzostwa Szkoły w Rummikub

Ocena 0/5

Dzisiaj odbyły się mistrzostwa szkoły w Rummikub   . Był to jednocześnie turniej eliminacyjny do mistrzostw Powiatu  
  I miejsce – Oliwier Pietrzak (2im)
  II miejsce – Dawid Wieczorek (5i)
  III miejsce – Filip Maślona (3i)
  IV miejsce – Kacper Żuchowski (1im)
W turnieju udział wzięło 28 uczniów   
Zapraszamy w przyszłym roku na kolejny turniej szkolny   , a zwycięzcom gratulujemy   i życzymy powodzenia w następnych etapach   
Tabela z wynikami: https://docs.google.com/.../1ADJ0hocp.../edit...

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności