Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Ocena 0/5

W deszczowy czwartek, 4 listopada 2021 r. uczniowie z Naszej Szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym. W kategorii mężczyzn zajęliśmy III miejsce, natomiast w kategorii kobiet IV miejsce.

Skład drużyny męskiej:

  • Kamil Klimecki
  • Wojciech Wojciechowski
  • Oliwier Stromczyński
  • Jan Ruta

Skład drużyny żeńskiej:

  • Anastazja Wawrzyniak
  • Zosia Andrzejak
  • Julia Szymkowiak

Zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłych zmaganiach!

Opiekunem zawodników była p. Justyna Starzonek, nauczyciel wych. fizycznego.

Galeria zdjęć

2021-11-04 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 9 2021-11-04 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 8 2021-11-04 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 7 2021-11-04 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 6 2021-11-04 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 5 2021-11-04 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 4 2021-11-04 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 3 2021-11-04 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 2 2021-11-04 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności