W dniu dzisiejszym klasy OPW wzięły udział w miejskim Marszu Wolności upamiętniającym 106 rocznicę wyzwolenia Ziemi Wronieckiej.Pamiętamy!!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!