Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Kolejny ważny dzień w historii Zespołu Szkół nr 1 we Wronkach

Ocena 5/5

Dzisiaj nastąpiło uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy przez dowódcę jednostki patronackiej - 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej płk Zbigniewa Targońskiego i dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach Panią Monikę Kozber.

Po wielomiesięcznych staraniach organu prowadzącego oraz dyrekcji szkoły nasi uczniowie będą mogli z dniem 1 września rozpocząć naukę w oddziale przygotowania wojskowego w klasie pierwszej technikum w zawodach technik informatyk i technik mechatronik. Przyszli technicy będą realizowali program szkolenia wojskowego w zakresie praktycznym, które oprócz nabywania przez uczniów umiejętności przydatnych w służbie wojskowej, ma również na celu kształtowanie postaw patriotycznych i obronnych, poczucia odpowiedzialności i miłości Ojczyzny oraz rozwijanie umiejętności współdziałania na rzecz obronności państwa.

Życzymy naszemu nowemu Partnerowi oraz Uczniom owocnej współpracy!

Galeria zdjęć

2022-08-31 Podpisanie porozumienia o współpracy z 12WBOT 4 2022-08-31 Podpisanie porozumienia o współpracy z 12WBOT 3 2022-08-31 Podpisanie porozumienia o współpracy z 12WBOT 2 2022-08-31 Podpisanie porozumienia o współpracy z 12WBOT 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Dodano: 2022-08-31
Super!
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności