Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Kolejny sukces naszych uczniów

Ocena 0/5

Kolejny sukces naszych uczniów!  
Uczennice z klasy 3f, Natalia Konieczna, Aleksandra Skobel, Adrianna Kwaśny, Lena Giś i Agnieszka Furman z grupy „Ekospółka” znalazły się w gronie zwycięzców tegorocznej edycji EkoHoryzontów  .
Dziewczęta w ramach konkursu przygotowały innowację społeczno-ekologiczną w zakresie elektroodpadów   , ukazaną w formie filmu  . Pomysł dziewcząt został doceniony i znalazł się wśród najlepszych 16 projektów z całej Polski  .
Konkurs realizowany był w ramach programu „Odkrywcy”   i finansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  . Dziewczęta wygrały nagrody dla siebie  , opiekuna projektu   i szkoły  , a w najbliższy wtorek będą brały udział w wyjątkowych warsztatach prowadzonych przez nominowaną do Oscara reżyserkę Anetę Kopacz   !
Gratulujemy dziewczętom    i życzymy kolejnych świetnych inicjatyw!  
Opiekunem projektu była p. Jagoda Wachowiak  

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności