Ahh jak było pysznie. W piątek na przerwach uczniowie mogli przekąsić coś słodkiego albowiem Samorząd Uczniowski zorganizował "Dzień Placka". Dzień Placków przypada w tym roku 2 grudnia, to jedno z świąt dla łasuchów. SMACZNEGO
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!