Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Turniej darta

Ocena 0/5

21 października w internacie został rozegrany turniej darta. Aktywność zgromadziła kilkunastu uczestników z różnych klas. Dziękujemy wszystkim za sportową postawę i świetną atmosferę. Pierwsze miejsce zajął Piotr Krupa z klasy 4 im, drugie Jakub Ciechanowicz z klasy 3 s, trzecie Adam Frelich z klasy 5 m. Dzień po turnieju odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wspólne zdjęcie. Gratulujemy!

Specjalne podziękowania dla asystentek podliczających punkty ;-)

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności