Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

Wigilia internacka

Ocena 0/5

Jak co roku w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia w naszym internacie odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne mieszkańców internatu z zaproszonymi gośćmi. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor składając życzenia całej społeczności, wysłuchaliśmy czytania fragmentu pisma świętego, a na koniec mieszkaniec Adam Frelich złożył wszystkim życzenia w imieniu samorządu internackiego i zaprosił do wspólnej kolacji. Święta to magiczny czas i okazja, aby złożyć życzenia bliskim , wspólnie usiąść przy stole, na którym królowały tradycyjne wigilijne potrawy. Ten magiczny czas jest bardzo wyjątkowy, więc staramy się, aby nasi wychowankowie czuli się jak w domu. W związku ze zbliżającymi się świętami życzymy Wam drodzy Wychowankowie zdrowych, wesołych świąt spędzonych z najbliższymi.

 Wychowawcy

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności