Szkoła im. Powstańców Wielkopolskich

"Pamiętamy"

Ocena 0/5

W ramach akcji ,,Pamiętamy" i w związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości, młodzież internacka odwiedziła groby Powstańców Wielkopolskich. Grupa zapaliła znicze również na Rynku pod Pomnikiem Ku Czci i Chwale Poległym za Ojczyznę. To kolejna ważna lekcja wychowania patriotycznego. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie. Korzystając z okazji, w drodze powrotnej obejrzeliśmy niedawno powstały mural przy wronieckiej Farze, ponieważ nie wszyscy uczniowie mieli wcześniej taką okazję.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności