ul. Leśna 17, Wronki 64-510
(67) 254 02 13
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Kończący się dzisiaj rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy i przyniósł ze sobą wiele wyzwań dla każdego z nas. Nasze życie uległo zmianie. Musieliśmy podporządkować się nowym zasadom, zmienić nasze przyzwyczajenia i sposób pracy, dostosować się w krótkim czasie do nowych oczekiwań i potrzeb. Jednak dziś możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że daliśmy radę. Dzięki wspólnemu wysiłkowi dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców możemy dzisiaj pochwalić się naszymi wynikami.

Przemówienie Pani Dyrektor Moniki Kozber

Drodzy absolwenci klasy ósmej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego! Kochani uczniowie szkoły podstawowej, liceum i technikum!

Zwracam się w tym szczególnym dniu do Was wszystkich. Ten rok szkolny był wyjątkowo trudny, niespodziewany, zaskakujący. Wszyscy musieliśmy stawić czoła różnym przeciwnościom. Jak pisał Emil Ceach „Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach” i Wy to doskonale wiecie. Osiągnęliście sukces. Nauczyliście się wiele. Nie mam na myśli tylko wyników w nauce, choć zapewne tylko Wy tak naprawdę wiecie ile wysiłku i trudu włożyliście w ten rok szkolny. Wykazaliście się umiejętnościami, które zaowocowały tym, że niemożliwe stało się możliwe. Każdy z Was jest dzisiaj inną osobą niż był jeszcze kilka miesięcy temu. Ten czas to była cenna lekcja, która nauczyła nas wiele: – jak sobie radzić z niepokojami, a kiedy trzeba, prosić o wsparcie; – jak ważne jest troska o zdrowie swoje, najbliższych i nawet tych mniej znanych nam osób, – jak znajdować motywację do uczenia się i jak zarządzać czasem, – i wreszcie, że kontakty wirtualne, choć ważne, nie mogą zastąpić tych realnych. Dziękuję za Waszą pracę i zaangażowanie. Dziękuję Wam za współpracę. Gratuluję wszystkim wyników w nauce i promocji do następnej klasy. A Wam drodzy absolwenci na kolejnym etapie edukacji życzę wielu sukcesów. Teraz nadszedł czas na zasłużony wypoczynek. Wszystkim życzę dobrych i aktywnych wakacji na świeżym powietrzu. Do zobaczenia we wrześniu.

Tytuł Najlepszego Absolwenta Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego otrzymał:

  • Stanisław Hibner

Absolwenci klasy 8s, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem.

W Szkole na Leśnej nie tylko uczniowie, ale również rodzice wielokrotnie z wielkim zaangażowaniem pracowali na rzecz całej społeczności. Dla tych, na których wsparcie zawsze mogliśmy liczyć przygotowano specjalne podziękowania od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego. Najbardziej aktywni rodzice to:

  • Katarzyna Dziabas,
  • Julia i Artur Hibner.
Rok szkolny 2019/2020 nie kończy się tylko dla absolwentów klasy 8, ale również dla pozostałych uczniów naszej szkoły.
W tym roku szkolnym najlepsze wyniki w nauce uzyskali:

Z ogromną dumą i radością prezentujemy uczniów wyróżniających się za wyniki w nauce:

Wręczenie świadectw

Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie zostali nagrodzeni za trud pracy upominkami w postaci książek.

Ten rok szkolny był wyjątkowy pod każdym względem. Każdy z nas zapamięta go na długie lata. Tymczasem drodzy uczniowie życzymy Wam niesamowitych wakacji i bezpiecznego powrotu we wrześniu.