ul. Leśna 17, Wronki 64-510
(67) 254 02 13
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Kochani uczniowie,

Wszystko ma swój początek i koniec. Wasza dotychczasowa droga życiowa związana z tą szkołą powoli, nieubłaganie i niezwyczajnie dobiegła końca. Świat zwolnił, ale się nie zatrzymał. Życie toczy się dalej i głęboko wierzę, że Wasze marzenia związane z przystąpieniem do matury, podjęciem wymarzonej pracy czy wyborem upragnionego kierunku studiów się spełnią. Wszystkim Absolwentom Liceum i Technikum w imieniu własnym i grona Pedagogicznego gratuluję ukończenia szkoły. W tym niezwykłym czasie niech Wam towarzyszy wiara, optymizm i determinacja w dążeniu do obranego celu, pomimo przeciwności, z jakimi przyszło Wam się zmierzyć. Jak śpiewał Krzysztof Cugowski „ A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój” – tego Wam dzisiaj życzę.

Do zobaczenia na egzaminie maturalnym.