ul. Leśna 17, Wronki 64-510
(67) 254 02 13
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

W ubiegły piątek 27.09 2019 r. odbyły się pierwsze zajęcia w dziale IT w firmie Samsung. W ramach innowacji i programu P-TECH, które nasza szkoła realizuje wspólnie z firmą Samsung. Nasi uczniowie z technikum informatycznego będą cyklicznie uczestniczyć w zajęciach pod okiem naszych nauczycieli i specjalistów, którzy wspólnie opracowali innowacyjny program nauczania. W rzeczywistych warunkach pracy będą zdobywali nową wiedzę, umiejętności  i doświadczenie. Dzięki współpracy z firmą Samsung szkoła ma możliwość dostosowania programu nauczania do zmieniającego się rynku pracy i wymagań pracodawców. Nasi uczniowie będą dobrze przygotowani do wykonywania zawodu a ich kwalifikacje będą aktualne i zgodne z zapotrzebowaniem na rynku IT.