ul. Leśna 17, Wronki 64-510
(67) 254 02 13
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Zespół Szkół nr 1 we Wronkach wziął udział w konkursie na najlepszy projekt dotyczący inicjatyw społecznych wśród firm, szkół i stowarzyszeń , realizowanych na terenie powiatu szamotulskiego organizowanym przez firmę Amica . Nasz projekt o grant pt. „Inwestujemy lokalnie!” dotyczy dofinansowania organizacji Ogólnopolskiego Turnieju E-Sportu „Leś-Tech”. Dla najlepszych projektów firma Amica udzieliła wsparcia finansowego w postaci grantu na realizację planowanych działań. Projekt wnioskowany przez Radę Rodziców działającą przy Zespole Szkół nr 1 we Wronkach, opracowany przez pana Dominika Dziapę wraz z grupą uczniów z klasy 4i, został oceniony wysoko.
W efekcie końcowym otrzymaliśmy grant o wartości 5 tysięcy złotych. Brawo 👏😊
https://www.amica.pl/granty