Do Leś Techa pozostało:

O LEŚ-TECHU

Leś-Tech to otwarty turniej e-sportu i robotyki amatorskiej. W tym roku będzię miała miejsce kolejna edycja turnieju, który odbędzie się w dniu 30 Marca 2019 o godzinie 10:00.

Wszystkie rozgrywki jak co roku, odbędą się w hali sportowej w Zespole Szkół nr 1 we Wronkach. W trakcie wydarzenia będzie można coś przekąsić lub kupić napoje w bufecie.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w turnieju zapraszamy do rejestracji, która trwa od 28 stycznia 2019 do 28 lutego 2019. Aby dokonać rejestracji należy kliknąć "Rejestracja" w menu, wybrać odpowiednią grę, a następnie należy uzupełnić nazwę drużyny, uczestnika/uczestników.

PATRONAT

Turniej Leś-Tech 2019 objęty został patronatem Starosty Powiatu Szamotulskiego.





Powiat Szamotulski

PARTNER

Pragniemy zakomunikować, że nawiązaliśmy partnerstwo z Burmistrzem Miasta i Gminy Wronki,
co wiążę z ogromnym wsparciem ze strony miasta, z czego jesteśmy bardzo dumni.





Powiat Szamotulski

REJESTRACJA GRACZY

UWAGA!


KAŻDY UCZESTNIK ZOBOWIĄZANY JEST DO DOKONANIA WPŁATY REJESTRACYJNEJ na konto Rady Rodziców nr 50 8961 0002 0000 0000 1049 0001
(W tytule przelewu podać nazwę drużyny/uczestnika z dopiskiem "lestech") lub w sekretariacie szkoły:

Drużyna: 20PLN
Indywidualny gracz: 5PLN

ZAPISANI GRACZE I DRUŻYNY

Drużyny League of Legends

NAZWA DRUŻYNY

Quindical

LINIE I GRACZE

TOP :

Mateusz
"Cashis"
Kaczmarek

JUNGLE :

Bartek
"Jakamuta"
Przystan

MID :

Daniel
"DieGo0"
Graeser

ADC :

Patryk
"Patysiowy"
Matjasz

SUPP :

Adrian
"Holl"
Kamiński

NAZWA DRUŻYNY

Kys Team

LINIE I GRACZE

TOP :

Klaudiusz
"Kazmirz BICEPS"
Bryćko

JUNGLE :

Patryk
"BratBat"
Golka

MID :

Norbert
"baku0713"
Bąk

ADC :

Kamil
"rashingXD"
Mataj

SUPP :

Patryk
"qwert12346346346"
Watros

NAZWA DRUŻYNY

Zieloni Wiesbaden

LINIE I GRACZE

TOP :

Dawid
"Majszi"
Majchrzak

JUNGLE :

Adam
"Sławek Peszko"
Krzyżaniak

MID :

Maciej
"g4wel"
Gawel

ADC :

Sebastian
"Thavakir"
Grupa

SUPP :

Łukasz
"VexteZ"
Kwiatecki

NAZWA DRUŻYNY

ArkaRudego

LINIE I GRACZE

TOP :

Gracjan
"Lolik202"
Wilde

JUNGLE :

Mateusz
"Psajdaczeq"
Trofimiuk

MID :

Bartosz
"FortniteGamer69"
Nawrot

ADC :

Wojciech
"Wojtus202"
Pazdziorek

SUPP :

Marcin
"BiernasJestem"
Biernacki

NAZWA DRUŻYNY

Thailand Import

LINIE I GRACZE

TOP :

Sebastian
"ArmoredSamurai"
Kokot

JUNGLE :

Sahawat
"LeśTech King"
Rybarczyk

MID :

Adam
"veri gut zéd"
Bober

ADC :

Kamil
"one punch man1"
Wróblewski

SUPP :

Kamil
"pterus1"
Juraszyk

NAZWA DRUŻYNY

НКВД СССР

LINIE I GRACZE

TOP :

Marcin
"Nolass"
Nolka

JUNGLE :

Tomasz
"Tomsi DW"
Szafran

MID :

Gracjan
"Pieseu89"
Szenfeld

ADC :

Jordan
"Anunnak"
Wieczorek

SUPP :

Jan
"Oliwia Komasa"
Komasa

NAZWA DRUŻYNY

PIJHARNAŚ

LINIE I GRACZE

TOP :

Mikołaj
"szczepan148"
Szczepski

JUNGLE :

Kacper
"pustelnik712"
Coda

MID :

Jan
"marta w lateksie"
Klemenski

ADC :

Paweł
"Mawro"
Kuchna

SUPP :

Maciej
"maciej01"
Kaszkowiak

NAZWA DRUŻYNY

Bzykacze Bonka

LINIE I GRACZE

TOP :

Adam
"Bzykam Ci Mame"
Machaj

JUNGLE :

Jędrzej
"Jad3681"
Polarczyk

MID :

Jakub
"I Will Gank Bot"
Biniek

ADC :

Dominik
"Mid Will Gank Me"
Polarczyk

SUPP :

Jan
"Down Sword Zed"
Bąk

NAZWA DRUŻYNY

veri gut team

LINIE I GRACZE

TOP :

Filip
"Wiadrownik 7"
Mizgalski

JUNGLE :

Mikołaj
"veri gut Ieśnik"
Hercka

MID :

Mikołaj
"veri gut pyke"
Kałek

ADC :

Bartosz
"veri gut ädc"
Pruc

SUPP :

Mikołaj
"veri gut suppørt"
Urban

NAZWA DRUŻYNY

JLJL

LINIE I GRACZE

TOP :

Kamil
"Kamilos231"
Zastróżny

JUNGLE :

Mateusz
"grzywek1"
Grzywaczewski

MID :

Dominik
"Dominator602"
Strzelecki

ADC :

Jakub
"1McMarco1"
Koput

SUPP :

Kasper
"zepsutykombajn"
Gucia

NAZWA DRUŻYNY

Aboja Wiem Cokolwiek

LINIE I GRACZE

TOP :

Szymon
"CRICEDITAE"
Frąckowiak

JUNGLE :

Patryk
"3rdPermaNextPls"
Małyszczak

MID :

Michał
"Mihalem"
Hańczyk

ADC :

Filip
"Filip Jóźwiak"
Jóźwiak

SUPP :

Mateusz
"Stysmeister"
Sotysiak

NAZWA DRUŻYNY

siema

LINIE I GRACZE

TOP :

Adam
"Atfamos"
Cichy

JUNGLE :

Joachim
"we wal wiadro"
Adamski

MID :

Kacper
"YukiNesto"
Szymanowicz

ADC :

Piotr
"rihnocrunch"
Wilczyński

SUPP :

Jakub
"Flamy"
Lewandowski

NAZWA DRUŻYNY

Team Wieczór

LINIE I GRACZE

TOP :

Konrad
"Miodzio "
Kowala

JUNGLE :

Igor
"lnspektorGadżet "
Mrowiński

MID :

Kacper
"IM MAD SCIENTIST"
Kramer

ADC :

Dawid
"Menelikano"
Hoffmann

SUPP :

Marcin
"Lubie Mikase"
Hoffmann

NAZWA DRUŻYNY

Nerf Irelia

LINIE I GRACZE

TOP :

Kacper
"Omoide"
Gładysz

JUNGLE :

Dominik
"YoungBjorn"
Jakobsze

MID :

Dawid
"Hi im Jabol"
Kosicki

ADC :

Kamil
"Safe2"
Gamrat

SUPP :

Sebastian
"StanDepresyjny"
Gumny

NAZWA DRUŻYNY

Ricardo Milos

LINIE I GRACZE

TOP :

Gerard
"A11 Might"
Kowala

JUNGLE :

Kamil
"Skyrox"
Smolarek

MID :

Kamil
"SeDLiMitteD"
Strzelecki

ADC :

Dawid
"Kustosz Tequila"
Bąk

SUPP :

Mateusz
"Cashin"
Sawala

NAZWA DRUŻYNY

Gang Spawacza

LINIE I GRACZE

TOP :

Adam
"Gackovsky"
Buśko

JUNGLE :

Hubert
"Cernol"
Jessa

MID :

Bartłomiej
"Sr Ducky"
Kaczmarek

ADC :

Bartosz
"xDere"
Dereziński

SUPP :

Daniel
"Młodszy Ślusarz"
Kinowski

Gracze Fifa 19

Gracz

Kamil

Jaksz

Gracz

Artur

Zalewski

Gracz

Michał

Zastróżny

Gracz

Dacjusz

Śniegowski

Gracz

Rafał

Olejniczak

Gracz

Łukasz

Szymszon

Gracz

Łukasz

Wlazik

Gracz

Krzysztof

Przewoźny

Gracz

Igor

Mrowiński

Gracz

Dominik

Woelk

Gracz

Janek

Machaj

Gracz

Radosław

Waszczuk

Gracz

Dawid

Przyszczypkowski

Gracz

Denis

Lewkowicz

Gracz

Cyprian

Kropaczewski

Gracz

Kacper

Tyczewski

Gracz

Jarosław

Tyrchan

Gracz

Jan

Biedziak

Gracz

Maciej

Grzybowski

Gracz

Dawid

Kamyszek

Gracz

Tomasz

Skrzypkowiak

Gracz

Rafał

Kubiś

Gracz

Patryk

Szymkowiak

Gracz

Michał

Helpa

Gracz

Szymon

Ignasiak

Gracz

Kacper

Kwiatecki

Gracz

Sebastian

Hojan

Gracz

Oskar

Człapa

Gracz

Filip

Kubiak

Gracz

Grzegorz

Rolirad

Gracz

Daniel

Projs

Gracz

Damian

Duda

Gracz

Tomasz

Ogrodowczyk

Gracz

Mateusz

Musiałowski

Gracz

Błażej

Matusz

Gracz

Adrian

Wieczorek

Gracz

Bartosz

Teresiak

Gracz

Kacper

Kamiński

Gracz

Łukasz

Kwiatecki

Gracz

Marcin

Biernacki

Gracz

Sergiusz

Rudnicki

Gracz

Mateusz

Duda

Gracz

Maciej

Kiełducki

Gracz

Tomasz

Tyrchan

Gracze CS 1v1

Gracz

Amadeusz

Nosek

Gracz

Aleksander

Tarnowski

Gracz

Mariusz

Pawlik

Gracz

Wojciech

Nowak

Gracz

Janek

Machaj

Gracz

Karol

Kowalski

Gracz

Damian

Błaszyk

Gracz

Konrad

Kozłowski

Gracz

Adam

Kuzniewski

Gracz

Szymon

Mak

Gracz

Norbert

Zawadzki

Gracz

Jakub

Nowak

Gracz

Kacper

Gapski

Gracz

Michał

Helpa

Gracz

Kacper

Kwiatecki

Gracz

Robert

Antecki

Gracz

Tobiasz

Przybylski

Gracz

Bartosz

Prosicki

Gracz

Kacper

Turek

Gracz

Radek

Wojciechowski

Gracz

Michał

Trofimiuk

Gracz

Kamil

Brzoska

Gracz

Maciej

Łukaszyk

Gracz

Jakub

Koput

Gracz

Hubert

Malach

Gracz

Jordan

Wieczorek

Gracz

Krzysztof

Ratajczak

Gracz

Krystian

Krysztofiak

Gracz

Karol

byczyński

Gracz

Mikołaj

Przybysz

Gracz

Dawid

Majchrzak

Gracz

Bartłomiej

Kaczmarek

Gracze Rocket League

Gracz

Kamil

Konenc

Gracz

Norbert

Zawadzki

Gracz

Dariusz

Ćwiertniak

Gracz

Jakub

Mendel

Gracz

Jakub

Bednarz

Gracz

Patryk

Haufa

Gracz

Tomek

Kaźmierczak

Gracz

GRZEGORZ

NOWAK

Gracz

Damian

Duda

Gracz

Mateusz

Duda

Gracz

Dawid

Hennig

Gracze Hearthstone

Gracz

Adam

Pilch

Gracz

Eryk

ŁABĘCKI

Gracz

Szymon

Frąckowiak

Gracz

Szymon

Roszak

Gracz

Paweł

Nowak

Gracz

Krzysztof

Karkowski

Gracz

Sebastian

Kaźmierczak

Gracz

Dawid

Kosicki

Gracz

Marcin

Białek

Gracz

Bartosz

Garncarek

Gracz

Kajetan

Szymański

Gracz

Sebastian

Grupa

Gracz

Patryk

Zembrzycki

Gracz

Adam

Krzy?aniak

NAGRODY

Nagrody League of Legends

I
default
Już wkrótce!
II
default
Już wkrótce!
III
default
Już wkrótce!

Nagrody Rocket League

I
KLAWIATURA
1x KLAWIATURA
II
MYSZ
1x MYSZ
III
DYSK
1x DYSK

Nagrody CS 1v1

I
SŁUCHAWKI
1x SŁUCHAWKI
II
MYSZ
1x MYSZ
III
PODKŁADKA
1x PODKŁADKA

Nagrody FIFA 19

I
PAD
1x PAD
II
SMARTBAND
1x SMARTBAND
III
SMARTBAND
1x SMARTBAND

Nagrody Hearthstone

I
SŁUCHAWKI
1x SŁUCHAWKI
II
MYSZ
1x MYSZ
III
SŁUCHAWKI
1x SŁUCHAWKI

SPONSORZY

KONTAKT

Jak do nas dotrzeć?

Kontakt

E-mail : turniej.lestech@gmail.com
Nr-Tel : (67) 254 02 13

Social Media i nasza szkoła

Twórcy strony

Front-End : Marcel Białyński
Back-End : Maciej Machaj