(21.11.2012r.)

Dnia 21 listopada 2012 roku grupa wychowanków Internatu na Leśnej wybrała się wspólnie z wychowawcami: Beatą Łusiewicz, Beatą Mroczką, Maciejem Stachowiakiem i Michałem Kolanowskim, na turniej wspinaczkowy,  na halę sportową przy Gimnazjum w Lubaszu.

Uczniowie mieli do dyspozycji cztery ścianki, z których każda kolejna oznaczała wyższy poziom trudności. Do pokonania było aż dwanaście metrów. Dla wszystkich była to wspaniała zabawa, każdy chciał zdobyć szczyt w jak najkrótszym czasie i zostać mistrzem wspinaczki. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji tytuł Mistrza Ścianki Wspinaczkowej zdobył Miłosz Sanocki z czasem 1:23:17. Wicemistrzem Ścianki Wspinaczkowej został Patryk Niegowski z czasem 1:23:44. Natomiast trzecie miejsce w turnieju na ściance wspinaczkowej zdobył Seweryn Urbaniak z czasem 1:24:42. Wszystkim GRATULUJEMY!!! Nie lada atrakcją okazała się również sala bilardowa, która była do dyspozycji naszych wychowanków. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy, przyszedł czas na koniec dobrej zabawy i powrót do Wronek. Wychowankowie tak wspaniałe popołudnie poza murami Internatu mogli spędzić dzięki naszym sponsorom.  Bardzo serdecznie dziękujemy panu Markowi Pogorzelczykowi, pani Teresie Dąbrowskiej i pani Dyrektor Lucynie Kędzioł za wsparcie finansowe i rzeczowe wyjazdu na turniej sportowy. Bez Was tego wyjazdu by nie było.

DZIĘKUJEMY !!!

Tekst: Beata Łusiewicz